באתר זה נעשה שימוש בקבצי cookies. המשך גלישתך באתר מהווה הסכמה לשימוש זה. למידע נוסף עיין בתנאי השימוש

לחזור לציפורניים בריאות

אמטריקס - טיפול בפטריה בציפורן

טיפות לפטריות בציפורניים

אמטריקס הינו תמיסה שקופה המיועדת לטיפול בפטריה בציפורן (פטרת הציפורניים) או בפסוריאזיס. ניתן להשיגו בבתי המרקחת ללא צורך במרשם רופא. יש להתייעץ עם הרופא לפני השימוש במוצר. נוסחת הפטנט באמטריקס היא פרי פיתוח ומחקר רב שנים של רופאי עור בשבדיה . יעילותו ובטיחותו של אמטריקס הוכחו במחקרים קליניים. אמטריקס הוא טיפול נוח לשימוש.

הנוסחה מכילה, בין היתר, את שלושת המרכיבים הבאים : פרופילן גליקול , אוריאה וחומצה לקטית. שילוב מרכיבים זה מטפל בהצלחה בזיהום פטרייתי של הציפורניים.

 

איך אמטריקס פועל?

אמטריקס הוא נוזל צלול חסר-צבע המסופק בשפופרת פלסטיק בעלת פיית סיליקון, למריחה קלה על הציפורן. אמטריקס משפר מראה ציפורניים ששינו את צבען וצורתן הטבעית. אמטריקס הינו בעל השפעה קרטוליטית פיזיקלית ומפרק את התאים הפטרייתיים אשר בדרך כלל גורמים לזיהום פטרייתי בציפורניים. אמטריקס מגביר את ההידרציה, מחליק בעדינות את השכבות החיצוניות של לוחית הציפורן ועל-ידי שינוי הסביבה המיקרוסקופית של הציפורן ושיפור שלמות פני שטח הציפורן, שומר על הציפורן במצב טוב. סימנים ראשוניים להטבה נראים בדרך-כלל לאחר 1-2 שבועות של טיפול.
פטרת ציפורניים עלולה להחמיר עם הזמן. חשוב מאד להתחיל לטפל מיד לאחר שהופיעו הסימנים הראשונים של הזיהום.

 

טיפול נוח לשימוש

איך מטפלים בפטריה בציפורן בצורה קלה ונוחה לשימוש? עם אמטריקס תוכלו לשפר את מראה הציפורניים בקלות וללא צורך בשיוף הציפורן. יש למרוח אמטריקס על הציפורניים הנגועות רק פעם ביום, עדיף בערב לפני השינה.
יש לאחוז בשפופרת ולכוון את הפייה אל הציפורן, ללחוץ קלות על השפופרת ולפזר שכבה דקה בעזרת הפייה. חשוב למרוח את התמיסה גם מתחת לקצה החופשי של הציפורן. לאחר מכן להשאיר מספר דקות לייבוש וזה הכול!

 

היכן ניתן לרכוש את אמטריקס?

ניתן להשיגו בבתי המרקחת של קופות החולים (כללית, מכבי ומאוחדת), רשתות הפארם ובבתי המרקחת הפרטיים.

 

 לרכישה אונליין - אמטריקס.

 

טיפול בפטריה בציפורן - איך מטפלים בפטריה בציפורן

 

  • יעילות מוכחת במחקרים קליניים
  • שיפור נראה לעין לאחר 1-2 שבועות
  • נוח לשימוש, אין צורך בשיוף הציפורן
  • פעם אחת ביום

לצפייה בעלון לצרכן אמטריקס (כפי שאושר ע"י משרד הבריאות) - לחץ כאן